Dell Keyboard and Mouse | KM3322W | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Batteries included | Wireless connection | Ukrainian | B
- TootjadDell
- Mudel: 580-AKGK
- Saadavus: 4
-
26€
Dell Keyboard and Mouse | KM3322W | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Batteries included | Wireless connection | Ukrainian | Black
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 527.00 mm |
| Gross height (mm) | 149.00 mm |
| Gross weight | 0.83 kg |
| Gross width (mm) | 47.00 mm |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB |
| Klaviatuuri paigutus | Ukrainian |
| Net weight | 0.53 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 234 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Keyboard and Mouse |
| Producer product name | KM3322W |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.031 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





